Ножевой форум - Ножеман

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: Дефекти Криса  (Прочитано 635 раз)

Оффлайн medwedo

• Освоился
  • **
  • Нож есть необходимое продолжение руки...
Дефекти Криса
« : Март 09, 2016, 04:16:56 pm »
Передісторія:

13 січня 2016 року, на самий мій день народження, пішов з кишені і не повернувся чорний крис з темлячком з паракорду кольору гекко.

Відтворення подій видало такий вірогідний сценарії:

версія 1 - кліпса зачепилась за сітчату підкладку куртки, ножа зняло з кишені і виронило униз.
Трапилось на участку довжиною 700м між хатою і піцерією. Пропажу помітив, не заходячи до закладу.
 2-годинні пошуки удвох з коханою з ліхтарями успіху не принесли, видно хтось підібрав...

Версія 2 - сперли в черзі в Барвінку, куди заходилось за цигарками..(маловірогідно, хоча жіночка позад мене тепер видається вельми підозрілою).

Для протоколу: Чому не почув звук падіння неясно, бо на той момент ще ні каплі не випив, потім вже горе заливав.

Робіть висновки. Сам я тепер ношу ножі на карабін причеплені до ременя.

Фото загубленого криса

А тепер власне до теми: замовив нового криса, оранжевого, спеціально шукав не користованого і з лого старого зразка.

І по відкритті посилки вилізло 2 дефекти: клин не по центру

і короста на лайнерах...

центровка мене не напрягає - виставлю сам. Заточка хороша, спуски не криві, симетричні, люфтів 0.

НО ЦЯ КОРОСТА!

На чорному крисі такого не було. Навіть не знаю що думати про виробника. на чи-крисі, що має кум в рази краще.

В когось ще є подібне? чи це мені так вщастило?

Онлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
Re: Дефекти Криса
« Ответ #1 : Март 09, 2016, 07:15:07 pm »
Це вже явний брак. Звичайно, на "польот" ножа він не вплине, але як не крути, це - БРАК! Точно не скажу, що це - скоріш за все, не якісний метал використовується на плашки, ось він і покришився під час обробки. Сукі вузькоглазі! Економлять, млять, вже на всьому. Так і ціна, блін, цих "пацючків" вже не така й дешева. Не зрівняти, що було десь з 5 років тому. Ціна піднялась, а якість впала. ()(!
Трохи пізніше полізу, пориюсь, дістану свого "пацюка". Вже й забув, коли в останнє брав його в руки. Але, здається мені, що там не було такого лайна, прошу вибачити мене за це слово.
Душу й тіло ми положим за нашу свободу!

Онлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
Re: Дефекти Криса
« Ответ #2 : Март 09, 2016, 07:17:24 pm »
PS Друже medwedo, будь ласка, роби фоткі трошки меншими. Ми ще не такі багаті, монітори в нас не 22 дюйми. Фотка повністю не влазе. :wink:
Душу й тіло ми положим за нашу свободу!