Ножевой форум - Ножеман

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: Репрезентативність  (Прочитано 1346 раз)

Оффлайн RO

• Новичек
  • *
Репрезентативність
« : Октябрь 29, 2015, 03:54:30 pm »
Шановні!

Скажіть будь-ласка, а за яким принципом Ви збираєте свою колекцію? Що є визначною темою та ідеєю?
І які ще колекції (крім ножових) Ви збираєте?

Щодо себе можу сказати, що колись намагався колекціонувати невеличкі складні ножики з різними механізмами. Було їх (типів механізмів) не більше десятка. Всього ножиків було трохи бильше.
Колись в далекому дитинстві в різний час збирав монети, марки та багато чого, що зараз і не пригадаєш.

Оффлайн Gwynblade

• Админ
  • Опытный
  • *
  • I'm one with the Force, and the Force is with me
    • Knifoman
Re: Репрезентативність
« Ответ #1 : Октябрь 30, 2015, 12:57:54 pm »
Раньше я покупал что нравилось просто без всякого смысла и принципа. Теперь когда курс 25 а доходы только сократились и нет перспективы на индексацию - перестал покупать. И вообще как не стало возможности покупать - перестал следить и интересоваться новинками.
Неудачниками становились те люди, которые не понимали, насколько они были близки к успеху когда сдались.Лучше быть закрытым человеком, чем открытой книгой, любой кто действительно заинтересован прочтет все до конца

Оффлайн RO

• Новичек
  • *
« Ответ #2 : Октябрь 30, 2015, 02:12:08 pm »
Я теж колись купував майже все, що подобалося. Питання було саме про сенс та принципи.
Тоді скажіть - на що звертали увагу в першу/другу чергу при покупці?

Оффлайн Gwynblade

• Админ
  • Опытный
  • *
  • I'm one with the Force, and the Force is with me
    • Knifoman
« Ответ #3 : Октябрь 30, 2015, 03:26:42 pm »
Сначала на нравится/не нравится, потом на цену.
Неудачниками становились те люди, которые не понимали, насколько они были близки к успеху когда сдались.Лучше быть закрытым человеком, чем открытой книгой, любой кто действительно заинтересован прочтет все до конца

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #4 : Ноябрь 04, 2015, 07:40:58 pm »
Мислю, що колекціонери по таким форумам не "ходють". Вони курять модні сигари, п'ють смачний віскі і "пасуться" на різних аукціонах та суперкрутих форумах. А ми тут хлопці прості, з села, звичайні такі собі "собіратєлі". :D
А якщо відкинути усі ці поняття "колекціонер" і "собіратєль", не вдаватися в подробиці, то моя відповідь буде приблизно такою.
Спочатку "кидався" на модні ножі, на розрекламовані моделі і таке інше. Звичайно, ціна також грала дуже важливу роль. Потім зрозумів, що ні фінансово, ні фізично купити усі ножі не вийде. :-( І в мене якось сам собою виробився напрям - ножі з кинджальною формою клинка, як фікси, так і фолдери. Ну, звичайно, не сам по собі виник цей напрям, маю слабкість до кинджалів.
Моє зібрання ще невеличке. Так, що і виставляти особливо не хочеться. Так, кілька фіксів, десь з 6-7, а може й вісім чи дев'ять  ;-), фолдерів. Тим паче, що останній свій ніж з цього "напряму" я придбав більше півтора року тому... Причина - події в нашій державі, та загальний фінансовий спад на ринку.
Ще є одна ножова тема - складні (і не дуже) ножі совітського союзу. Тут я ще трохи "клигаю", періодично щось докуповую, благо ціни не сильно "кусаються".
Інші мої вподобання, слабкості і так далі, можете подивитися по моїх темах. :yes:
Душу й тіло ми положим за нашу свободу!