Ножевой форум - Ножеман

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: My First Victorinox  (Прочитано 1228 раз)

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
My First Victorinox
« : Октябрь 02, 2015, 04:42:42 pm »
Ніж від компанії Victorinox - My First Victorinox, позиціюється як перший ніж для дітей. З цією метою головне лезо ножа виконано без гостряка, для уникнення травмування. Лінійка цих ножів складається з декількох видів - такого, як представлятиму тут я та моделі, доповненій пилкою по дереву. Обидві моделі виконуються у двох кольорах - синій і червоний.
Прошу вашій увазі модель 0.2363.Т -

Два інструменти - саме лезо і комбінована відкривачка, та стандартні пінцет з зубочисткою.
Комплектується не стандартною вікторіноксівською коробочкою, а красивою подарунковою -

В комплектацію, крім самого ножа, входить ланцюжок і шнурок на шию -

Ланцюжок загальною довжиною 49 см -

Шнурок на шию з карабінчиком та нанесеними лого компанії -

На лезо ножа нанесені стандартні вікторіноксівські написи, з обох боків.

Як видно з напису, ніж випуску після 2005 року, і тому, на обороті виконано тільки напис - OFFICIER SUISSE, без арбалету та хреста.
Про якість говорити багато не буду, Швейцарія є Швейцарія. Але! Не все так добре навіть у цих "загнівающіх" капіталістів. На одній зі сторін, накладка не досить щільно прилягає до плашки, і тому є невеличка щілинка. Звісно, крім мене її ніхто і не помітив, але факт залишається фактом.
Саме головне те, які емоції у дитини викликає цей ніж!  ::jchurrah::

Душу й тіло ми положим за нашу свободу!

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
Re: My First Victorinox
« Ответ #1 : Ноябрь 04, 2015, 08:00:47 pm »
Випадково знайшов у Миколаїві магазин, де цей ніж коштує... 231 гривню! ШАРА!!!! Подивіться, за якою ціною його торгують в інтернет магазинах.
Є там і інша модель - та, що з пилкою. Коштує... 280 гривень. Це комунізм!

PS Свій купував також у Миколаїві, але дорожче... Лошара, блін. ()(!

Оффлайн RO

• Новичек
  • *
« Ответ #2 : Ноябрь 05, 2015, 11:19:31 am »
Гарячкувати запізно!
Але магазин треба вписати туди, де складується корисна інформація та мати на увазі. До речі – де тут на форумі кучкуються такі відомості?

Якщо є пекуче бажання відбити різницю між раніш сплаченою сумою та сумою, що пропонує цей чудовий магазин, то можна спробувати, спираючись на закон про захист прав споживачів (ну не підійшло за коліром та фасоном). Але по перше – дитина може не віддати свій предмет для заміни, а по друге – може це в них така замануха – ціна як при лютому комунізмі, але, наприклад, вхід платний

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #3 : Ноябрь 05, 2015, 12:16:25 pm »
Обміняти не вийде з багатьох причин - і чек викинув, і час вийшов. Та й не збирався я цього робити, не тисячі переплатив, а цей випадок буде особисто для мене уроком, що не треба гарячкувати, а уважно "вивчати пропозиції".  :yes:
А цю інформацію виклав з метою її корисності для когось іншого. Може хтось захоче купити для сина такий ніж, так навіщо платити більше!
Крім цих Вікторіноксів в магазині практично і немає нічого корисного. Якась пневматика (особисто я нічого в цьому не петраю), запальнички та китайські ножики.

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #4 : Октябрь 30, 2016, 09:07:24 pm »
Поїхали мої до бабусь на період літніх канікул. Я сам один...  :-( (це для цензури, а так, звичайно -  :mrgreen:). Але річ не про це.
Син поклав свого ножика на приліжкову тумбочку. Якось я у його кімнаті щось робив, і мені знадобився олівець. Точилками я страх як не люблю користуватися, взяв малого ножика і заточив олівця. А ножик залишив на письмовому столі.
Приїзджають мої кохані через 6 днів, і малий заявляє - а хто брав мого ножика!? Він не тут лежав!
Уявляєте, купа нових вражень, залізниця, поїзд, бабусі, родичі... А про ножик чітко пам'ятає!