Ножевой форум - Ножеман

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: Військово-морські навчання «Сі-Бриз″  (Прочитано 8285 раз)

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
В Одесской области пройдут общие украинско-американские морские учения
http://vlada.io/vlada_news/v-odesskoy-oblasti-proydut-obshhie-ukrainsko-amerikanskie-morskie-ucheniya/
31 августа в Одесской области начнутся военно-морские учения «Си-Бриз-2015″.
Отмечается, что в них примут участие военные из Соединенных штатов Америки и Украины, общее количество которых достиг двух с половиной тысяч человек. Украину будут представлять тысяча бойцов, девять кораблей, восемь самолетов и вертолетов, 50 единиц колесной техники и около десяти катеров Государственной пограничной службы.
В то же время, США будут представлять около одной тысячи военных с вооружением и техникой, до пяти кораблей, до двух подводных лодок, до шести самолетов и вертолетов и до сорока единиц колесной техники.
Также в учениях примут участия и представители других государств, членов НАТО — до 500 военных, до шести кораблей, до трех подводных лодок, до шести самолетов и вертолетов и до десяти единиц колесной техники.
Районы проведения учения охватят Одесскую, Николаевскую и Херсонскую область. Закончатся они 12 сентября.

Поправка - не 31 августа, а 1 сентября (не успевают прибыть все участники). По возможности постараюсь сделать фотки. ;-)
« Последнее редактирование: Апрель 12, 2016, 09:44:07 pm от odezza »

Душу й тіло ми положим за нашу свободу!

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
Re: Военно-морские учения «Си-Бриз-2015″
« Ответ #1 : Август 28, 2015, 08:16:49 pm »
Начинаем готовиться.  :-)

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #2 : Сентябрь 03, 2015, 10:44:21 pm »
Першого вересня було офіційне відкриття навчань. У готелі "Брістоль" (такий, один з самих крутих одеських готелів). Приїжджав Яценюк. Усе в кращих традиціях "совка" - чекали кілька годин, а вся церемонія зайняла десь 10-15 хвилин. Я не був, їздили мої колєгі.
Завтра йдемо на "Дональда Кука" (американський корабель), навчання оглядових груп (вже два дні, але я зайнятий, піду тільки завтра). Планується преса. Від нас призначили мене для "спілкування", якщо буде якесь інтерв'ю - викладу ссилку. Але я бажанням не палаю.

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #3 : Сентябрь 05, 2015, 04:06:20 pm »
Ходили на американський есмінець КРО (кероване ракетне озброення) типу "Арлі Бьорк" - USS Donald Cook (DDG-75). На борту 56 крилатих ракет "Томагавк" та 8 протикорабельних ракет "Гарпун". Також, є й інші ракети, зокрема зенітні, є торпеди, є артилерійське озброєння. Корабель "нафарширований" дуже серйозно. І що б там російська пропаганда не вигадувала (начебто старий МіГ дуже сильно налякав екіпаж цього корабля  ()(!), але один цей корабель спроможний знищити ВЕСЬ російський Чорноморський флот, навіть не заходячи в акваторію Чорного моря. Але хай там і далі продовжують вірити в "нєпобєдімую"... Це вже їх особисте горе.
Зайняття дуже цікаві і корисні. Завжди на такого роду заходах вчишся чомусь новому.
Ось загальна фотка есмінця (у багатьох виданнях використовують майже таку саму фотку, але ця фотографія зроблено особисто мною  :yes:) -

Усі кораблі і суда, при знаходженні в іноземному порту, повинні нести (це морський термін) прапор країни порту -

Обвіс на трапі корабля -

Сам процес навчань і тренувань -

Шахти, але не вугільні, а з "Томагавками" -

Як же ж без загальної фотки  :D -

По кормі американського корабля стоїть наш "Гетьман Сагайдачний", але на тлі есмінця він трохи "губиться" -

()(! Військові... Вони ж як діти  :smile: -

Це спеціальна рукавичка для відпрацювання медичної підготовки, імітує обпалення руки.
Як і обіцяв, кину ссилку, прошу сурово не судити  ;-) (дивіться з 1:28) - http://fakty.ictv.ua/ru/index/view-media/id/101105

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #4 : Сентябрь 05, 2015, 04:15:34 pm »
Щось в мене складається таке враження, що Саакашвілі мене переслідує - де я, там обов'язково і він  :yes:

Звернули увагу на "невеликий" ніж американця, на загальній фотці? Там вже й не ніж, а невеличке мачете -

Оффлайн Gwynblade

• Админ
  • Опытный
  • *
  • I'm one with the Force, and the Force is with me
    • Knifoman
« Ответ #5 : Сентябрь 07, 2015, 12:36:33 pm »
Супер!
Спасибо за отчет.
Я тебя узнал

Второй справа
Неудачниками становились те люди, которые не понимали, насколько они были близки к успеху когда сдались.Лучше быть закрытым человеком, чем открытой книгой, любой кто действительно заинтересован прочтет все до конца

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #6 : Сентябрь 07, 2015, 08:20:25 pm »
 ::hi::: Радий, що сподобалось! Усе цікаве ще попереду.  :yes: Сьогодні був виявлений російський СКР "Ладний" за 16 миль від Іллічівська. Згідно міжнародним нормам він нічого не порушує, але... Після обіду до нього вийшов один з наших кораблів. Ми в готовності...
А зранку до нас зайшов румунський корабель. Старенький старенький. Майже такий самий, як і наш.  :-)
Буксири заводять в Практичну гавань -

На цій фотці видно румунського "Себастіана" і турецький корабель, який також приймає участь в навчаннях -

А цей наш малий катер проекту UMS-1000 -

На форумі є фотка, де я з кулеметом, так це на такому катері.

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #7 : Сентябрь 07, 2015, 09:51:03 pm »
Сьогодні був виявлений російський СКР "Ладний" за 16 миль від Іллічівська.
Ось він який -

«Ла́дный» — сторожевой корабль проекта 1135, состоявший на вооружении ВМФ СССР и в настоящее время состоящий на вооружении Черноморского флота России. Входит в состав 30-й дивизии надводных кораблей Википедия
Длина: 123 м
Начало постройки: 25 мая 1979 г.
Спуск на воду: 7 мая 1980 г.
Осадка: 4,60 м

Хороший корабель... Був.  Я цей проект бачив у Севастополі ще за часів Радянського Союзу, перед самим його розвалом. Ось тоді це була грізна махіна. Але зараз... Вибачте, вік вже не той.  :wink:

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #8 : Сентябрь 11, 2015, 09:27:01 pm »
«Ла́дный» — сторожевой корабль проекта 1135 -
Ось він, підслуховує і підглядає -

Відстань приблизно 6 миль, а може вже й менше. Ми трошки пішли до нього на зближення, але він відвернув. Ні, ні, не подумайте, не думаю, що СКР злякався (він в два рази більше мого корабля, та і озброєння не зрівняти з нашим), в його задачі входило спостереження за американським есмінцем "Дональд Кук". А есмінець вже йшов за своїм планом. Навчання закінчились.

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #9 : Сентябрь 12, 2015, 05:21:54 pm »
Навчання офіційно закриті. Поставлені задачі виконано, вправи та тренування відпрацьовано. Як на мене, то загальну оцінку цілком можна поставити "добре". Було організовано три тактичні групи, не знаю як у інших, а в нашій, ТГ-2 (365.2), усе було відпрацьовано, з турками і румунами порозумілися, в деяких вправах вони нами керували, в деяких - ми. Було так усе сплановано, що кожен корабель мав змогу провести якусь вправу - прохід ордеру за тральщиком, виконання вправ в ордері, рятування людини за бортом, відбиття повітряного нападу, пошук і затримання судна-порушника, огляд судна, вправи з радіо- і світлового зв'язку, проведення артилерійських стрільб. Користь від навчань безумовна.
Зробив трохи фотографій. Деякі доводилось робити через ілюмінатор, та й враховуючи якість "мильнички", деякі знімки не бардзо файні, тут вже вибачайте. :wink:
Виходимо з бази і шикуємось в ордер, згідно встановлених позицій -

Йдемо в кільватер -

З боку Морської охорони Державної прикордонної служби участь в навчаннях приймало три одиниці, мій корабель, катер морської охорони "Балаклава" (був в третій тактичній групі, ми їх і не бачили) та ось такий корабель (на схожому я прослужив 8 років  :yes:) -

Літали літаки -

Але не довго -

(це жарт, насправді ніхто не постраждав)
Ось як виглядала наша тактична група на екрані АІС -

Відпрацьовували вправу з буксирування пошкодженого корабля (ми працювали з нашим кораблем, а турки з румунами) -

Краса і гордість - наш прапор -

Людина за бортом! (манекен скинув літак і його спочатку довелось шукати) -

(на фотці мій колега зі старої роботи, також мобілізований, і цілком випадково потрапив до мене на корабель  ;-))
З нашого корабля першими було помічено манікен, ми його й витягали -

Потім, правда, трохи "відпрцьовували" на ньому "огляд порушника" -

У якості судна-порушника використовувався ось цей катер ВМС України -

Судно було оглянуто, перевірено, виявлено наркотики і зброю. Затримано і відконвойовано в найближчий порт (усе це за "легендою"). Висаджувалась наша оглядова група у повному споряджені.

Були телевізійники, про все це знімали фільм, маю надію, що буде нагода його колись оглянути.
А це моя "слабкість" - АК-630!!! Шість стволів по 30 мм. При стрільбі ці стволи обертаються (при швидкості стрільби більше 4000 вистрілів за хвилину!, під час самої стрільби чути тільки один звук - вжик, окремих "бахів" просто не чути)

В останній день погода трохи зіпсувалася. І нам було не переливки (деякі злягли, а телевізійник усім своїм складом мали приблизно ось такий вигляд -  :zombie3: -

І корвету "Прилуки" також дісталося -

Останній сюжет навчань - FOTEX -

Фотографування проводилось гелікоптером з "Сагайдачного" -

СКР "Ладний" самотньо стояв на горизонті -

Усе, додому -

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #10 : Сентябрь 12, 2015, 09:24:56 pm »
У цьому сюжеті є і про наш корабель, є наш офіцер ("зв'язківець" :-)), дає коментар і наш командир корабля, і починається сюжет на нашому кораблі (розкрию таємницю - бійці бігали "по сценарію", була це постановка  :wink:) -
В Чорному морі завершуються навчання Sea Breeze
http://www.1tv.od.ua/scenes/543

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #11 : Сентябрь 29, 2015, 03:44:00 pm »
Чогось мені здається, що серед наших читачів мало хто виписує газету "Прикордонник України". У номері № 35 є матеріал про перебіг навчань. А на першій сторінці дуже красиве фото з моїм кораблем. :yes:
http://dpsu.gov.ua/upload/file/merged%20%282%29.pdf
На 5 сторінці є я. :wink:

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #12 : Ноябрь 06, 2015, 08:28:04 pm »
А ось і фільм нашого відомства про навчання -
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=1mBLoSVyhA4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=1mBLoSVyhA4</a>

Є сюжет, де стріляє АК-630. Красота!

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
Re: Військово-морські навчання «Сі-Бриз″
« Ответ #13 : Апрель 12, 2016, 09:49:39 pm »
Один из этапов военных учений "Си Бриз – 2016" впервые пройдет на Дунае
Один из этапов украинско-американских военных учений "Си Бриз – 2016" впервые пройдет на Дунае, пишет газета "Одесские известия" во вторник.
В ходе данного этапа учений будут отрабатываться упражнения по маневрированию и высадке десанта.
Кроме того, по данным газеты, в этом этапе запланирована масштабная морская составляющая учений: в ней примут участие 26 судов, почти треть которых – корабли и катера Морской охраны Госпогранслужбы Украины.
Водолазная подготовка в этом году будет касаться не только высадки разведывательных групп, но и выявления и распознавания средств террора под водой. Для этого армейские спецы применят во время спусков различные макеты мин, бомб и других взрывных устройств.
В рамках учений более 30 военнослужащих Госпогранслужбы Украины пройдут расширенный курс тактической боевой медицины, который проведут медики ВС США.
Украинско-американские учения серии "Си Бриз" проводятся с 1997 года ежегодно в соответствии с "Меморандумом о взаимопонимании и сотрудничестве по вопросам обороны и военных отношений между Министерством обороны США и Министерством обороны Украины" от 1993 года. Они проводятся с целью подготовки и наращивания боевой готовности Военно-морских сил Вооруженных сил Украины на двусторонней основе, но являются открытыми для других стран.

http://atn.ua/politika/odin-iz-etapov-voennyh-ucheniy-si-briz-2016-vpervye-proydet-na-dunae

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #14 : Июнь 11, 2016, 03:43:00 pm »
Журнал "Кордон" - http://dpsu.gov.ua/upload/file/kordon_2016_03_web.pdf
На другій сторінці наше фото з "Сі-Бризу 2015".

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #15 : Июль 31, 2016, 01:12:15 pm »
Закінчились чергові міжнародні навчання "Сі Бриз 2016". Навчання позиціонуються як українсько-американські (американці взяли на себе весь тягар фінансування, включаючи заправку наших кораблів пальним  ()(!). Тож звичайно, головною "зіркою" навчань був есмінець USS Ross (DDG-71)

есмінець типу "Арлі Бьорк", аналогічний, USS Donald Cook (DDG-75), приймав участь у 2015 році. Про його озброєння та міць можна почитати у першому пості цієї теми.

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #16 : Июль 31, 2016, 01:14:19 pm »
Друга морська фаза розпочалася з імітації нападу швидкісних катерів -

Але коли ми показали їм "вагомі" аргументи, хлопці чомусь передумали  :wink: -

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #17 : Июль 31, 2016, 01:19:20 pm »
Ходили ми на середину Чорного моря. І вночі, на вахті, я мав чудову нагоду спостерігати на карті зміни глибини -

1400, 1500, 1700 метрів! Ого, думав я. Так далеко ми ще не заходили. Але, коли ми перейшли 1800-метрови ізобату -

я замислився над нашим буттям...  {dr}

По карті ми знаходилися ось в цій червоній крапці -

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #18 : Июль 31, 2016, 01:29:13 pm »
Церемонія закінчення навчань відбувалася на борту американського десантного корабля "Whidbey Island" (LSD-41) -

Не зважаючи на поважний вік корабля - більше 30-ти років, справляє хороше враження. І не так своїм внутрішнім утриманням, як спроможністю виконувати задачі. Декілька фото з десантного трюму корабля -

Більше можна почитати, наприклад, тут - http://www.unian.ua/war/1444852-navchannya-si-briz-2016-perevershili-vsi-ochikuvannya-kerivnik-vid-amerikanskoji-storoni-foto.html

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #19 : Июль 31, 2016, 01:30:38 pm »
З церемонії закриття поверталися в автобусі разом з молдавським чи то спецназом, чи з морською піхотою - .