Ножевой форум - Ножеман

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: ESEE Izula II Olive Drab  (Прочитано 5960 раз)

Оффлайн my-edc

• Новичек
  • *
    • My EDC
ESEE Izula II Olive Drab
« : Январь 23, 2013, 12:37:14 pm »
Вітаю усіх ножеманів!  ::hi:::
Я дуже люблю ножі. Різні... Але особливо мені подобаються невеликі, компактних розмірів, які зручно носити з собою чи не щодня, не помічаючи їх присутності, але знаючи, що в кишені є надійний і вірний Друг. Це так, між іншим  :-)

З виробами компанії ESEE я знайомий не так давно. Років зо два тому я користувався Izula в чорному кольорі.

Вона використовувалась в аутдорі, вдало виконуючи поставлені на неї функції. Але по дурості молодості ми з нею не знайшли спільної мови і розійшлися. Чесно кажучи, я належу до тих, кому довжини її руків'я виявилось замало. Але не лише це стало причиною нашого розлучення, а швидше ряд причин: розмір (власне), стійкість рк, ржавучість.

Пройшов час, я навчився (на мою думку  :D) вчасно надавати РК прийнятної гостроти, а ржавучість не така вже й страшна, якщо знати як доглядати інструмент. Та ще й якраз загострилось бажання придбати щось нове  ::mg05::
Не довго думаючи, вибір було зроблено на користь ESEE Izula II Olive Drab - оновленої версії мурахи. Дякуючи магазину http://x-gear.com.ua, я швиденько став її власником, за що я дуже їм вдячний  :)(:?

Від попередньої версії Izula II відрізняється довшим руків'ям і наявністю мікартових плашок в комплекті  rt24.

вага ножа: 91 грам,
загальна довжина: 172 мм,
довжина леза: 73 мм,
товщина клинка: 4 мм
матеріал клинка: 1095 Carbon
руків'я: мікарта

Вибрав варіант без кіта, тому що особисто мені він не потрібен

В ножни Izula II входить чудово, і сидить в них дуже надійно. Як відомо, матеріал ножен - пластик. В принципі, ножни як ножни. Дуже добре, що вони компактні, а також можуть бути прикріплені де завгодно за допомогою тек-лок або паракорду.

Конструкція ножа - фултанг. Матеріал, з якого він виготовлений - 1095 Carbon.  Так, він піддається корозії, але зато легко приймає заточку і чудово ріже! Особливо мені подобається, як ця сталь працює по дереву. Читав, що нова версія має менше зведення, але не маю з чим порівняти. На око - таки правда.

Особливо хочу відзначити покриття. Це ЩОСЬ! Такого стійкого і якісного я не зустрічав раніше ні на одному з ножів такого плану. (DLC від Spyderco не рахується)

Руків'я з мікарти має приємну текстуру. Плашки кріпляться за допомогою гвинтів.

Товщина ножа:

В руці нова версія сидить дуже комфортно. Не хочеться її випускати, а так і тягне щось порізати. З коробки, між іншим, заточка на висоті! Бриє з легкістю.

Порівняння розмірів

Тепер чекаю весни, щоб можна було попрацювати в своє задоволення цим чудовим ножем і поділитись новими враженнями. Дякую усім, хто дочитав до кінця!

Current EDC:
- Victorinox Camper Eco Line
- Leatherman Charge TTi
- Benchmade 551-1302 Griptilian

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
Re: ESEE Izula II Olive Drab
« Ответ #1 : Январь 23, 2013, 12:41:16 pm »
Дякую! Цікаво було читати. Файний огляд.
Але ж ніж і маленький! Так на фото цього не помічаєш. Але у порівнянні з Віксом зразу "відчуваєш" увесь його розмір.
Душу й тіло ми положим за нашу свободу!

Оффлайн my-edc

• Новичек
  • *
    • My EDC
« Ответ #2 : Январь 23, 2013, 12:44:16 pm »
Дякую. Так, він маленький, але в його випадку це +.
Current EDC:
- Leatherman Charge TTi

Оффлайн wowa

• Освоился
  • **
« Ответ #3 : Январь 23, 2013, 02:25:52 pm »
Поздравляю с приобретением. спасибо за интересный обзор. После прочтения опять загорелся желанием приобрести.
Лучше умереть и чувствовать себя спокойно, чем жить и волноваться.

Оффлайн my-edc

• Новичек
  • *
    • My EDC
« Ответ #4 : Январь 23, 2013, 02:43:34 pm »
Дякую. Так, Ізулка притягує  :evil:
Current EDC:
- Leatherman Charge TTi