Ножевой форум - Ножеман

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Автор Тема: Ложки, вилки и ножи...  (Прочитано 42213 раз)

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
Re: Ложки, вилки и ножи...
« Ответ #40 : Октябрь 21, 2016, 06:35:04 pm »
І?...  (***
Душу й тіло ми положим за нашу свободу!

Оффлайн RO

• Новичек
  • *
« Ответ #41 : Октябрь 25, 2016, 11:11:13 am »
Африканські мудреці кажуть – якщо птах не навчиться літати змалку, то буде бігати. Австралійські вчені з ними повністю погоджуються.

Мова в цьому опусі піде не про страусів. Це про колекцію чайних ложечок, які стихійно осіли в мене за останній рік.

А щодо страусів (ну може якимось краєчком і пінгвінів) - це я так пишномовно натякаю на свої таланти рівненько наклеювати фотки в альбомчик та розміщувати світлини саме на цьому сайті.
Це я до чого… негаразди в мене із встромлянням світлин в оповідання.
Тож буду висловлювати образи за допомогою слова, стимулюючи уяву тих, хто надумає прочитати принаймні абзац.
Знову постараюся бути вкрай малослівним, щоб не захаращувати сайт непотрібними літерами.
Потихеньку почну…

Людина метеляє рушником, а доля метеляє людиною…

В одному місті, там де Исаакій заважає Колі наздогнати Петю, зовсім поруч з тим місцем де колись отримав по фейсу Саня Соколов, стояв колись невеличкий салон краси. Там від стоїть і до цього часу, але я вже там не працюю. Саме цей салон і був першим місцем, де я знайшов роботу і почав отримувати свої перші гроші. Під першими грошами я маю на увазі заробіток саме в тому місті, а не взагалі. Обмовлюся тихенечко, що мені тринадцятий минало вже майже тридцять років тому, тож це зовсім не перші гроші, отримані чесною працею.

З чого все почалося:
В  один із перших днів у тому місті, йдучи в пошуках можливих місць роботи, я поринув у роздуми по сенс життя та кліматичні негаразди. Оглядаючи оточуючій пейзаж, виловлюючи мимохідь вивіски із завитушками на літерах (в основному місця, де я працюю мають або завитки на літерах, або вигадливо виписані назви або слова іншомовного походження) я роздумував на тему чому аборигени тамтешні називають шаурму шавермою і вживають багато інших чудернацьких слів. Мені також не давало спокою питання де б відірвати собі скориночку хліба та шматочок маслиця, тож побачивши майстерню, що орудувала в індустрії краси, я одразу туди забіг.
Оскільки деякі аборигени в тому місті непривітно настроєні до приїзжих, то зайшовши всередину я спробував вести діалог на їхньому діалекті. По типу «Вай, прівєткакділа! Здравствуйтє таму, хто в етам тєрєму! Зачем проста так сидите, меня на работу ні прігласілі! Сам к вам пришьоль! Вай, паццматрі, какой красивий діплом! Срочна міня на работу бірі! Я такой спеціаліст, слушай, да! У міня так многа сиртіфікат, щьто ни в сказкє сказать, ни в автобус запіхать!»
Текст був приблизно однаковий для багатьох таких місць, і відповіді не вражали різномаїттям, суть їх зводилася до того, що залишайте телехвончик, а ми (єслі шо) передзвонимо…
В саме тому салоні саме так і відповіли. Але невдовзі передзвонили і запросили допомогти одній панянці побороти одвічного ворога усіх жінок – целюліт. Боротьба із вагою, обсягом та усілякими целюлитами виснажлива та відбирає багато сил та енергії, тож доводиться брати із собою тормозок та підкріплюватися в перервах …

Так… до чого я все це?...
А! точно. Про ложечки! Так ось – побачив в тому салоні ложку такого формату, якого раніше не бачив, та й забрав  її собі. Не стибрив, не підмутив, не заникав, а сказав що забираю і забрав.
Крім того чайна ложечка – вкрай потрібна річ, особливо в випадках, коли ти приїхав із одним чумойданом і проживаєш на зйомній хаті, де з кухонних причандалів лише погризена тарганами дошка з фанерки радянських часів, та відкривача сумнівного функціоналу, яку можна гнути просто пальцями в різні боки.

Оффлайн leshik

• Освоился
  • **
« Ответ #42 : Октябрь 25, 2016, 12:56:50 pm »
интригует , за начало - спасибо  ::hi:::
жду продолжения  **

Оффлайн RO

• Новичек
  • *
« Ответ #43 : Октябрь 25, 2016, 02:10:06 pm »
Цим це продовжилося:
Через декілька місяців я бігав між декілька ми салонами, намагаючись встигнути в якомога більше місць та заграбастати якомога більше грошей. В одному з салонів, неподалік від якогось парку я бував більш-менш регулярно та приніс туди «традиційний набір робітника», тобто кружку обсягом побільше, чайну ложку та складний ножик.
Ложка через деякий час загубилася. Народу (маю на увазі робітників) там тусило багато, тож серед великої кількості кружок, чашок та кухликів моя чайна ложка десь поділася. Приніс іншу (вже з купленого спеціально додому набору) та через деякий час і забув про неї аж до моменту, поки не пішов з того салону. Уходячи, узяв свою кружку, побачивши краєм ока, що з неї стримить ложечка та й пішов собі. Вже дома побачив, що прихопив не свою ложку, а чиюсь. Вкрай схожу на ложку №1.

Через деякий час з’явилася третя ложка. Звідкіля вона взялася не знаю. В парі салонів «такі самі» ложки були в поюзі, тож третя з дуже великою долею вірогідності «причепилася» не просто так, а з підприємства індустрії краси.
Навпомацки точнісінько як друга, але трішечки відрізняється клеймо. А оскільки клеймо відрізняється, то це ж по суті початок веселої  тематичної колекції… яку я і не збирався збирати.

Четверту прихопив випадково. Разом з банкою ароматичної олії, також у салоні, поряд з іншим парком, на іншому краю міста. Хотів повернути, зателефонував навіть, але мені сказали «нє парься»… і я не парився і з чистою совістю став власником чотирьох таких собі не поганеньких чудових ложок.

Про те, що всі вони з салонів краси я задумався і зробив висновок лишень на днях. Тобто нещодавно. Колекцію ложок з салонів краси з того міста завершено, але тепер від декількох місць залишилися не тільки спогади, але й корисні в господарстві речі.

P.S.: Колись чув про колекціонерів, які збирають ложечки з різних кафешок та готелів… але ніколи таких людей не розумів.
P. P.S.: Колекцію продовжувати не планую.
P. P. P.S.: для чого і для кого я все це понаписав? Не знаю. Може я просто графоман.

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #44 : Октябрь 25, 2016, 10:45:31 pm »
На правах адміністратора (ніхто, надіюсь, мене не забанить  :-)), можу встановлювати правила, писати що хочу (ну, майже) і де хочу, дозволяти це робити своїм камарадам. Вільна країна, вільний форум! :yes:
Це я до чого? А ось до чого.
Старий, совєтський анекдот.
У селі вивісили об'яву: "В клюбі, такого-то числа, відбудеться лекція про любов зі слайдами! Вхід вільний, запрошуються усі бажаючі". Хто хоч краєшком зачепив "щасливе совітське буття" зрозуміє, що то таке. Що то таке, коли по телевізору два канали - центральний і УТ-1. Мультики можна подивитися тільки у неділю - "Катрусин кінозал". На "Вечірню казку" мультфільми показують один чи два рази на тиждень... Те саме стосується і дорослих фільмів (нє, ні німецьких  ;-)). Коротше, загальний настрій суспільства зрозуміло.
Так ось, у встановлений час у клюбі зібралося усе село, ще й з сусідніх поприходили! Яблоку немає де впасти, усі ж чекають на лекцію про любов зі СЛАЙДАМИ!!! :shock:
На той час була така професія - лектор. На щастя, з нею (з Професією) і з ними (Лекторами), я знайомий тільки теоретично. Не такий вже я і старий, як може здатися. Продовжую.
Виходить лектор на сцену і починає: - Буває любов між чоловіком і жінкою.
Усі кричать: - Слайди! Слайди!!!
Лектор продовжує: - Буває любов між жінкою і жінкою.
Натовп вже збуджено: - Слайди! Слайди давай!!!
Лектор далі: - А буває любов між чоловіком і чоловіком...
Жіноча частина аудиторії вже істерично кричить: - Слайдиииии!!!
Лектор веде своє діло далі: - А буває любов до Батьківщини! І ось тепер СЛАЙДИ!

Це я до чого...  {dr} Слайди давай!!!!  :smile: :smile: :smile:

PS Скинь мені на е-пошту. Я вставлю. Вставлю фотки, поки що... ;-)

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #45 : Октябрь 25, 2016, 10:53:29 pm »
......
P.S.: Колись чув про колекціонерів, які збирають ложечки з різних кафешок та готелів… але ніколи таких людей не розумів.
Хе! Ложечки...  ::smoke:: А про "колекціонерів", які "збирають" попільнички з кафешок і ресторанів не чув?
Колись знав одного... І нах воно мені було потрібно? Я ж не курю! :smile: :smile: :smile:

Оффлайн RO

• Новичек
  • *
« Ответ #46 : Октябрь 26, 2016, 09:02:58 am »
попільнички? ... ні. не чув.
якщо людина не палить і збирає попільнички - може ця людина веде боротьбу за здоровий образ життя оточуючих?
отак прийде відвідувач до кафе, дістане цигарку, а попільнички й немає. і передумає людина палити і здоров'я збереже.

о! я чув про людей, які колекціонують бірдеклі - підставки під пивні бокали.
їх колись була у мене якась кількість, хоча я й не п'ю пива. коли назбиралася невеличка колекція я її комусь подарував. обидва бердеклі.

Оффлайн Монах

• Новичек
  • *
« Ответ #47 : Декабрь 05, 2016, 07:39:31 pm »
Всем привет! Тоже потихоньку к ножам начал вилки собирать)))

Оффлайн Монах

• Новичек
  • *
« Ответ #48 : Декабрь 08, 2016, 04:28:59 pm »
Доброго времени суток!
Сегодня обзавелся несколькими вилками. В этой теме совсем новичок можно сказать, поэтому вопрос : Что означает надчеканенная буква Г или зеркальная L на одной из вилок?

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #49 : Декабрь 08, 2016, 10:18:30 pm »
Вітаю пана Монаха з новим захопленням!  ::hi:::
Це завжди вельми цікаво.
Щодо надчеканки, думаю, що це зроблено з метою збереження виделки від... крадіжки, у якійсь їдальні.
Ось, цілком випадково зробив кілька тижнів тому фото в їдальні прикордонного коледжу міста Унгені Республіки Молдова  :yes:

І дірки роблять, і літери набивають, і цифри...

Оффлайн Монах

• Новичек
  • *
« Ответ #50 : Декабрь 08, 2016, 10:38:42 pm »
odezza, спасибо большое за поздравления!
Да, новые увлечения затягивают своей информацией которую начинаешь впитывать как губка)))
Вполне может быть, об этом даже не подумал, что могли в столовке пометить) Еще раз спасибо!

Оффлайн Монах

• Новичек
  • *
« Ответ #51 : Декабрь 17, 2016, 12:25:39 am »
Вот такой ночной подгон приехал от моего друга, прямо сейчас, у нас ночь 2.24 )))
Завтра все помоется, почистится, ну и в витрину!)

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #52 : Декабрь 17, 2016, 11:11:23 am »
Черговий раз поздоровляю!
Серед виделок є цікаві лого?

Оффлайн Монах

• Новичек
  • *
« Ответ #53 : Декабрь 17, 2016, 03:30:35 pm »
odezza, в очередной раз спасибо!
Как по мне так вот такая парочка довольно интересная, по крайней мере я такие встречаю впервые) Алюминиевый сплав.
Краснозаводской РМПК Хпрьков.

Оффлайн Монах

• Новичек
  • *
« Ответ #54 : Декабрь 17, 2016, 03:32:05 pm »
Ну и еще несколько.

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #55 : Декабрь 17, 2016, 09:11:14 pm »
Краснозаводской РМПК Харьков.
rt24 Це круто! Я навіть і не знав, що випускались на цьому підприємстві столові прибори. Якби ще знайти ножика такого... :-)
Мені якось траплялися виделки з вельми цікавими клеймами - і "Росінструмент", і ще щось такого ж плану. Але не брав, не хочу розпорошуватися.

Оффлайн Монах

• Новичек
  • *
« Ответ #56 : Декабрь 17, 2016, 09:40:27 pm »
odezza, еще раз спасибо! Наверняка к ним ножи должны идти с алюминиевыми ручками)))

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #57 : Декабрь 25, 2016, 05:40:00 pm »
Ще не ложка, але вже набагато ближче.  :D

Павловський завод художніх металовиробів ім. Кірова, м. Павлово-на-Оці (Павловский завод художественных металлоизделий им. Кирова, г. Павлово-на-Оке). Вище в темі є двозубі виделки з аналогічним малюнком, маленька і велика. Скорше за все, був колись один великий набір...

PS Розмір самої ложки якраз підходить для армійського жетону. Але рука не підіймається псувати...

Оффлайн odezza

• Админ
  • Неисправимый ножеман
  • *
  • ВОЛЯ або СМЕРТЬ!
« Ответ #58 : Декабрь 28, 2016, 05:22:06 pm »
Ось такий чудовий набір з виделки і ножа артілі імені Штанге -

PS Історію отримання цих приборів читайте в темі про столові і кухонні ножі.